شرکت غرب فلز بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و تأمین قطعات و تجهیزات صنایع سنگین و فولاد، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها و نیز مشاوره‌های فنی و بازرگانی در زمینه‌های خاص و تخصصی را دارا می‌باشد.
زمینه‌های اصلی فعالیت: تولید تجهیزات صنایع فولاد و کوره‌های
LF و EAF قطعـات مسی، هادی‌های مسی در اشکال مختلف برای استفاده به عنوان خطوط هادی جریان الکتریکی با قابلیت خنک کاری توسط آب، کابل‌های آبگرد، عایق‌های حرارتی و الکتریکی جهت سفارشات و درخواست‌های مختلف و شرایط متفاوت، انواع شلنگهای صنعتی، سیستم‌های هیدرولیک، قطعات فولادی خاص، قطعات مصرفی صنایع سنگین، ماشین آلات و سازه های فلزی خاص و تأمین مواد ضدآتش و آسترهای ضدحریق جهت ایزوله کردن منطقه‌های حساس و پرخطر از سایر نواحی و تامین امنیت تجهزات نصب شده در این اماکن در انواع صنایع و کارخانه‌های صنعتی.

این شرکت در قالب یک تیم بین‌المللی با تعامل نزدیک و مستمر با شرکتهای قدرتمندی از کشور‌های آلمان، فرانسه، چین،کانادا، نروژ و ایتالیا به منظور ارتقاء سطوح کیفی خدمات خود همکاری تنگاتنگی دارد. تجربیات ارزشمندی که در طول سالیان گذشته به دست آمده، عرصه مناسبی را برای خدمات رسانی به واحدهای صنعتی کشور فراهم ساخته است.


این شرکت با طیف وسیعی از صنایع کشور در همکاری نزدیک بوده و با تامین قطعات یدکی، مشاوره کارشناسی و ساخت قطعات مورد نیاز برای این صنایع، گامی هرچند کوچک در راه شکوفای اقتصاد کشور برداشته است، برخی از  مشتریان ما عبارتند از:

شرکت فولاد خوزستان
مجتمع فولاد آلیاژی یزد
فولاد کرمان ۵
گروه ملی فولاد ایران
ذوب آهن اصفهان
فولاد مبارکه اصفهان
شرکت فولاد ویان همدان
مجتمع فولاد پاسارگاد
مجتمع فولاد اسفراین
شرکت فروسیلیس ایران
اطلاعات تماس
در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
 
 
 
درباره شرکت غرب فلز
شرکت غرب فلز، تولیدکننده و تامین کننده تجهیزات و سیستم‌های مورد نیاز برای واحدهای تولیدی و کارخانه‌های صنعتی نظیر فولادسازی‌ها، نیروگاهها، پالایشگاهها با تکیه بر فناوری‌های داخلی و پشتیبانی شرکتهای قدرتمند صنعتی اروپایی میباشد. بازه فعالیتهای غرب فلز طیف وسیعی از نیازهای واحدهای صنعتی شامل مواد آتش‌بند، قطعات آب‌خنک، قطعات مسی، سیستم‌های انتقال توان الکتریکی، بهینه سازی و اتوماسیون را پوشش داده است.
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شرکت غرب فلز میباشد