شرکت غرب فلز بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و تأمین قطعات و تجهیزات صنایع سنگین و فولاد، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها و نیز مشاوره‌های فنی و بازرگانی در زمینه‌های خاص و تخصصی را دارا می‌باشد.
زمینه‌های اصلی فعالیت: تولید تجهیزات صنایع فولاد و کوره‌های
LF و EAF قطعـات مسی، هادی‌های مسی در اشکال مختلف برای استفاده به عنوان خطوط هادی جریان الکتریکی با قابلیت خنک کاری توسط آب، کابل‌های آبگرد، عایق‌های حرارتی و الکتریکی جهت سفارشات و درخواست‌های مختلف و شرایط متفاوت، انواع شلنگهای صنعتی، سیستم‌های هیدرولیک، قطعات فولادی خاص، قطعات مصرفی صنایع سنگین، ماشین آلات و سازه های فلزی خاص و تأمین مواد ضدآتش و آسترهای ضدحریق جهت ایزوله کردن منطقه‌های حساس و پرخطر از سایر نواحی و تامین امنیت تجهزات نصب شده در این اماکن در انواع صنایع و کارخانه‌های صنعتی.
این شرکت در قالب یک تیم بین‌المللی با تعامل نزدیک و مستمر با شرکتهای قدرتمندی از کشور‌های آلمان، فرانسه، چین،کانادا، نروژ و ایتالیا به منظور ارتقاء سطوح کیفی خدمات خود همکاری تنگاتنگی دارد. تجربیات ارزشمندی که در طول سالیان گذشته به دست آمده، عرصه مناسبی را برای خدمات رسانی به واحدهای صنعتی کشور فراهم ساخته است.
زمینه فعالیت: در زمینه تولید قطعات برقی و ترانسفورماتور های خشک و روغنی اين شركت بعد از محدوديت اعمال شده از سوي شركتهاي تامين كننده  اروپائي يكي از بهترين منابع چيني شركت TIANAN Group را مهيا نموده كه در خصوص توليد اين ترانس با گواهي شركت KEMA كه در دنيا بهترين تامين كننده در تجهيزات برقي مي باشد اقدام نمايد. این شرکت هم اکنون طیف وسیعی از تجهیزات انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی را قادر به تهیه بوده. از جمله این تجهیزات می‌توان به انواع ترانسفورماتورهای خشک و تر، تپ چینجر، انواع تابلوهای برق توزیع انرژیی الکتریکی، Circuit Breaker، Switchgear ، Vacuum Circuit Breaker، انواع فیوزها، Substation می‌توان نام برد.
زمینه فعالیت: طراحی، مشاوره و مشاوره در ساخت انواع خطوط تولید فولاد سازی، ریخته گری پیوسته، الکترود آرم، کنتاکت کلمپ، درپوش آبگرد، Elbow، اسلاید گیت، Burner، اکسیژن لانس، سیستم های هیدرولیک، کوره‌های ذوب الکتریکی و قطعات مربوطه درزمينه خدمات مهندسي ميباشد. خدمات مهندسی شامل مطالعات اولیه برای اجرای طرحهای صنعتی از پایه تا مرحله بهره برداری، برآورد ریسک، محاسبات تولید و روابط بین متغیرها، چرخه کاری و ارائه توصیه‌ها و طرحهای لازمه را پوشش داده است. همچنین با توجه به طرح‌های موجود، این شرکت قادر است با کمک کارشناسان داخلی و خارجی خود، امر بهینه‌سازی و تغییرات ثانویه در پروژه‌های موجود به انجام برساند.
زمینه فعالیت: توليدكننده انواع قالبها وقطعات مسي وآلياژهاي آن دراشكال مختلف تا وزن 4000كيلوگرم موردمصرف درصنايع فولاد، فروآلياژها ونيروگاهها و دیگر صنایع در خصوص قطعات مسي اين شركت تا وزن 1000kg به روش فورج گرم و سرد توليد که در صنايع فولادسازی و فرو آلياژها واز جمله شرکتهای فولاد ksc وگروه ملی فولاد ایران ، فولاد سبا ، ذوب آهن اصفهان، فولاد ویان ،... مصرف دارد . قطعات مورد نیاز برای خطوط ریخته گری مداوم و کفشک مسی و سری لنس اکسیژن و قطعات مشابه از عدمه محصولات تخصصی ساخت این شرکت است. شرکت ایمپرو از جمله موسسات و تخصصی تولید محصولات مسی بوده و در واقع فلز مس، تخصص اصلی این شرکت بوده و طی سالیان گذشته تکنولوژی های نوین و را در تهیه محصولات خود سرلوحه قرار داده است.
زمينه فعالیت: توليد تجهيزات و قطعات انتقال نيرو و كابلهاي آبگرد كوره‌هاي قوس الکتریکی
مدارثانويه(Secondary Circuit) : با همكاري شركتe.itec فرانسه و همكاري شركت غرب فلز در خارج و داخل با مديريت شركت خارجي انجام ميپذيرد . پروژه‌های متعددی در زمینه طراحی و ساخت مدارات انتقال جریان (مدار ثانویه یا High Current) در شرکتهای مختلف فولادسازی کشور با کمک این شرکت انجام شده است. این شرکت با داشتن کادری متخصص، امور طراحی و ساخت تجهیزات انتقال را با توجه به نیازمندی های مشتری انجام داده و صحت انجام کار را تضمین میکند. پشتیبانی مستمر از جمله نکات مثبت این شرکت فرانسوی است.
به طور کلی محصولات ضد آتش FSS به منظور محافظت از کابل‌های الکتریکی و سازه‌های فولادی در برابر آتش‌سوزی‌های داخلی و خارجی توسعه یافته‌اند. این محصولات با ترکیب مواد و روش‌های متوقف و متعوق کننده و ضد آتش سیستمی کامل با هدف جلوگیری از خسارت‌های اغلب جبران ناپذیر ناشی از آتش‌سوزی‌ها و برخی روش‌های نامناسب اطفاءحریق به کار می‌روند. محصولات این شرکت به صورت خاص برای حفاظت در مقابل حریق بوده و دارای گواهینامه‌های بین المللی متعددی در زمینه تست محصولات بنابه استانداردهای مختلف و تاپیدیه‌های مشتریان میباشد. این شرکت یکی از موسسات پیشرو در زمینه تحقیقات حفاظت در مقابل حریق بوده و در این زمینه بسیار فعال است. پروژه‌های متعدد انجام شده در این راستا، گواهی بر توانایی‌های این شرکت است.
زمینه فعالیت: توليدكننده انواع قالبها وقطعات مسي وآلياژهاي آن دراشكال مختلف تا وزن 4000كيلوگرم موردمصرف درصنايع فولاد، فروآلياژها ونيروگاهها و دیگر صنایع در خصوص قطعات مسي اين شركت تا وزن 1500kg به روش فورج گرم و سرد توليد که در صنايع فولادسازی و فرو آلياژها واز جمله شرکتهای فولاد ksc وگروه ملی فولاد ایران ، فولاد سبا ، ذوب آهن اصفهان، فولاد ویان ،... مصرف دارد . قطعات مورد نیاز برای خطوط ریخته گری مداوم و کفشک مسی و سری لنس اکسیژن و قطعات مشابه از عدمه محصولات تخصصی ساخت این شرکت است. شرکت زارمتال از جمله موسسات قدیمی و تخصصی تولید محصولات مسی بوده و در واقع فلز مس، تخصص اصلی این شرکت بوده و طی سالیان گذشته تکنولوژی های نوین و تجربیات قدیم را در تهیه محصولات خود سرلوحه قرار داده است.
شركت فولادخوزستان (KSC)
شركت ذوب آهن اصفهان (ESC)
شركت فولادسبا (SSCO)
شرکت صنایع فرو آلیاژ ایران  ((IFI
شركت فروسيليس ايران (IFC)
گروه ملي صنعتي فولادايران (INSIG)
شركت فولادآلياژي اصفهان (IASC)
شركت فولادخراسان (KSC.CO)
شركت فولادآلياژي ايران (IASCO)
شركت فولاد مباركه (MSCO)
شرکت فولاد اسفراین (EICO)
شرکت نورد فولاد یزد (PRJ.S.CO)
شرکت استیل ریزان (SRCO)
فروکروم سبزوار (FCS)
مجتمع ذوب آهن پاسارگاد (PASCO)
شرکت فولاد هرمزگان (HOSCO)
فولاد ارفع
مجتمع فولاد ویان (VISCO)
شرکت فولاد کاوه جنوب (SKSCO)
پتروشیمی کرمانشاه (KPIC)
پالایشگاه نفت کرمانشاه (KORC)
شركت صنايع آذرآب (A I C)
شركت ماشين سازي اراك (M S A)
صنایع فولاد و ذوب آهن نطنز
شرکت فولاد اکسین اهواز
مجتمع فولاد الیگودرز
پالایشگاه نفت کنگان
شرکت فولاد جم
شرکت فاریاب
شرکت میراب
فولاد پایا
مجتمع فولاد جنوب
مجتمع فولاد اردستان
شرکت غرب فلز با طیف زیادی از صنایع کشور در ارتباط است.
اطلاعات تماس
در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
 
 
 
درباره شرکت غرب فلز
شرکت غرب فلز، تولیدکننده و تامین کننده تجهیزات و سیستم‌های مورد نیاز برای واحدهای تولیدی و کارخانه‌های صنعتی نظیر فولادسازی‌ها، نیروگاهها، پالایشگاهها با تکیه بر فناوری‌های داخلی و پشتیبانی شرکتهای قدرتمند صنعتی اروپایی میباشد. بازه فعالیتهای غرب فلز طیف وسیعی از نیازهای واحدهای صنعتی شامل مواد آتش‌بند، قطعات آب‌خنک، قطعات مسی، سیستم‌های انتقال توان الکتریکی، بهینه سازی و اتوماسیون را پوشش داده است.
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شرکت غرب فلز میباشد