عایق‌های الکتریکی و حرارتی

انواع عایقهای سیلیکونی و اپوکسی
عایق های الکتریکی و حرارتی با استحکام مکانیکی کافی، به جهت عایق کاری قطعات داخل سیستم های الکتریکی مثل کوره های قوس الکتریک، تابلوهای برق و تجهیزاتی که با حرارت و یا جریان برق زیاد سروکار دارند استفاده میشود این قطعات در شکلها و اندازه های مختلف بنا به مورد  کاربرد و سفارش مشتریان قابل ساخت بوده و پروسه ساخت به صورت ریخته گری یا ماشین کاری بوده و پرداخت نهایی روی آنها صورت میگیرد. 
مواد آتش‌بند-فایر استاپ

پوشش کابل، درزگیر آتش بند
به طور کلی سیستم های آتشبند و دودبند ارایه شده در دو کلاس منبسط شونده و مواد ساده ارائه میگردند که جهت جلوگیری از گسترش حریق شامل دود ، گازهای سمی و شعله های آتش و حرارت از یک فضا به فضای دیگر می باشد. این مواد در مواجهه با حریق منبسط شده و به صورت مانعی بین منبع حرارتی و قسمتی که باید مورد حفاظت قرار بگیرد عمل کرده و میتواند دماهایی تا هشتصد درجه سانتیگراد را تا مدت یک ساعت تحمل نماید به این وسیله آسیبی به قطعات وارد نمیشود. .
قطعات صنعتی آبگرد

کابل آبگرد، کنتاکت پد، باس بار،
به جهت جلوگیری از وارد آمدن آسیب به قطعاتی که با حرارت زیاد سروکار دارند، این قطعات باید به صورت آبگرد طراحی و ساخته شوند تا در حین کار با آب خنک شده و در کارکرد آنها خللی وارد نیاید، مثالی از این قطعات، کابلهای آبگرد، کنتاکت پد و باس بار میباشد، جنس این قطعات به صورت مسی، فولادی، فولاد ضدزنگ و یا آلیاژهای خاص بنا به مورد مصرف میباشد. شرکت غرب فلز تجربه ای طولانی در ساخت و تهیه این نوع قطعات صنعتی داشته و به خدمات رسانی به صنایع کشور مشغول است.
اطلاعات تماس
در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید
 
 
 
درباره شرکت غرب فلز
شرکت غرب فلز، تولیدکننده و تامین کننده تجهیزات و سیستم‌های مورد نیاز برای واحدهای تولیدی و کارخانه‌های صنعتی نظیر فولادسازی‌ها، نیروگاهها، پالایشگاهها با تکیه بر فناوری‌های داخلی و پشتیبانی شرکتهای قدرتمند صنعتی اروپایی میباشد. بازه فعالیتهای غرب فلز طیف وسیعی از نیازهای واحدهای صنعتی شامل مواد آتش‌بند، قطعات آب‌خنک، قطعات مسی، سیستم‌های انتقال توان الکتریکی، بهینه سازی و اتوماسیون را پوشش داده است.
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شرکت غرب فلز میباشد