اتوماسیون و بصری سازی

سیتسم های اتوماسیون و نظارت
سیتسم های اتوماسیون و نظارت دیداری ای که با کمک شرکتهای قدرتمند و صاحب تکنولوژی اروپایی تهیه و تولید شده اند، امر کنترل سیتسم های پیچیده را سازده کرده و سهولت استفاده از آنها باعث ایجاد بهره وری و حل مشکلات سیستمی با استفاده از پروسه های اتوماتیک شده است. نمونه ای از این سیستم ها شامل اتوماسیون سیتسم های نظارتی کوره های قوس الکتریک، سنجش پارامترها، نظارت بر جریان الکتریکی قطعات مختلف مثل کابلهای آبگرد و غیره میباشد.

تهیه قطعات یدکی

قطعات هیدرولیک، الکتریک و الکترونیک
شرکت غرب فلز با شبکه ای تخصصی از شرکتهای واقع در آلمان، فرانسه، اتریس، نروژ و چین در ارتباط بوده و با تکیه بر آنها میتواند نیازمندی شرکتهای صنعتی به قطعات یدکی و تجهیزات جانبی مورد نیاز برای خطوط تولیدشان را در سریع ترین زمان ممکن تهیه نماید. بازه این قطعات شامل تجهیزات هیدرولیک، شیرهای سیالات، قطعات فولادی و مسی آبگرد و غیرآبگرد، انواع عایق‌های الکتریکی و حرارتی، روانسازهای صنعتی، قطعات و تجهیزات انتقال نیرو فشار قوی و متوسط، سیتسم های ابزار دقیق و اتوماسیون، سیستم های کالیبراسیون و سنجش را در برگرفته است.
تعمیر نوز پانل مسی کوره قوس الکتریک
بازسازی و تعمیر تجهیزات آبگرد

انواع کابل و قعطات مسی آبگرد
این شرکت توانسته است که با کمک متخصصین مجرب و طراحانی داخلی و خارجی با سالیان درازی از تجربه در امر مکانیک، برق و روشهای تولید، امر بازسازی و تعمیر قطعات و سیستم های آبگرد نصب شده موجود در واحدهای صنعتی فولادسازی اعم از کابلهای آبگرد، کنتاکت پدهای مسی، الکترود کلمپ، الکترودآرم، لانس و موارد نظیر را انجام داده و با توجه به برآوردهای کارشناسی و مهندسی، امر بهینه سازی و یا ارتقای تجهیزات نصب شده موجود را به انجام برساند. حسب نوع تعمیرات، این عملیات میتواند در محل تاسیسات غرب فلز و یا در محل انجام گردد.
ایمن سازی تجهیزات صنعتی
مواد ضدآتش- فایراستاپ
خطر وقوع حریق هر واحد صنعتی‌ای را تحدید میکند. از این رو راهکارهایی برای جلوگیری، محدود کردن و کاهش اثرات وقوع حریق باید اندیشیده شود. شرکت غرب فلز با داشتن پرسنلی مجرب و تجهیزات پیشرفته، به عنوان واحدی باتجربه مجری این امر بوده و آمادگی انجام پروژه‌های عایق‌کاری و آتش‌بند کردن تجهیزات صنعتی از جمله سوله‌ّهای، سینی کابل‌ها، ترانسفورماتورها، محفظه‌های ضدآتش و موارد مشابه را دارد. پروژه‌های متعدد اجرا شده توسط این شرکت، گواهی بر کیفیت و دقت خدمات ارائه شده است.


خدمات مهندسی

مشاوره، امکانسنجی، همکاری
بازه خدمات مهندسی ارائه شده توسط غرب فلز و همکاران قدرتمند اروپایی‌اش، امکان داشتن مزیت رقابتی را در بین مشتریان ایجاد کرده است. خدمات مهندسی ارائه شده ریشه در سالیان درازی از تجربه و مهارت فنی و تکنیکی داشته و شامل مطالعات اولیه برای اجرای طرحهای صنعتی از پایه تا مرحله بهره برداری، برآورد ریسک، محاسبات تولید و روابط بین متغیرها، چرخه کاری و ارائه توصیه‌ها و طرحهای لازمه را پوشش داده است. همچنین با توجه به طرح‌های موجود، این شرکت قادر است با کمک کارشناسان داخلی و خارجی خود، امر بهینه‌سازی و تغییرات ثانویه در پروژه‌های موجود به انجام برساند.
کوره‌های قوس الکتریک

برای صنایع فولاد سازی و ریخته گری
شرکت غرب فلز به کمک شرکت آلمانی و فرانسوی، کوره‌های قوس الکتریک و پاتیلی منطبق با تکنولوژی روز را با بالاترین استانداردها فراهم کرده است. تجربه تیم طراحی این شرکتها راهکارهایی جامع و کامل را از امکانسنجی اولیه تا طراحی و ساخت و اجرا را فراهم کرده است. بازه این کوره ها  با ظرفیت دو الی پنجاه تن میباشد که برای صنایع ریخته گیری که از این نوع کوره ها استفاده میکنند، شرایط بسیار ایدآلی را فراهم کرده است. این کوره‌ها، با میزان بهره‌وری بالا از لحاظ انرژی و مواد اولیه، طراحی و ساخته شده‌اند. جدای از طراحی و ساخت و اجرا، این شرکت امور لازم برای بهینه سازی و بازسازی و تعمیر قطعات را هم عهده دار است تا مشتریان به بهترین نحو مورد حمایت فنی و تکنیکی قرار بگیرند.
اطلاعات تماس
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید  از طریق پست الکترونیکی، تلفن و فکس تماس حاصل نمایید.
درباره شرکت غرب فلز
شرکت غرب فلز، تولیدکننده و تامین کننده تجهیزات و سیستم‌های مورد نیاز برای واحدهای تولیدی و کارخانه‌های صنعتی نظیر فولادسازی‌ها، نیروگاهها، پالایشگاهها با تکیه بر فناوری‌های داخلی و پشتیبانی شرکتهای قدرتمند صنعتی اروپایی میباشد. بازه فعالیتهای غرب فلز طیف وسیعی از نیازهای واحدهای صنعتی شامل مواد آتش‌بند، قطعات آب‌خنک، قطعات مسی، سیستم‌های انتقال توان الکتریکی، بهینه سازی و اتوماسیون را پوشش داده است.
کلیه حقوق این وبگاه متعلق به شرکت غرب فلز میباشد